הוצאת שוקן - ספרי איכות

מיכל גרסטנר

מציג 1 - 3 מתוך 3

מאת רודריגו מוניוס אוויה

ינואר 2011 / 40-10014

"העולם נחלק לשני סוגי אנשים: הגאונים, וכל השאר. זה מה שאמא שלי אומרת. בין הגאונים נמצא אחי. בין השאר נמצאת אני. קוראים לי לולה, אני בת עשר, ואני אוהבת כדורגל." לולה היא ספורטאית מצטיינת במשפחה של מוזיקאים, ובת יחידה בקבוצת כדורגל של בנים. דווקא ביום שבו היא צריכה להשתתף במשחק הכדורגל המכריע ביותר בעונה, היא מתבשרת כי עליה ללות את אחיה לתחרות פסנתר חשובה. האם תצליח לולה למצוא פתרון לבעיה? וכיצד ישפיעו החלטותיה על המשפחה? אחי הגאון מצטיין ברגעים רגישים, רעננים ומצחיקים, הנוגעים לחיי היומיום של ילדים ובני נוער. הספר מדגיש את החשיבות שבמתן כבוד לתכונות האופי ולכשרונות של כל אחד ואחד מאיתנו.
קרא עוד
מודפס: 64.00 ₪
דיגיטלי: 54.00 ₪

מאת פילאר לוזאנו קרבאיו

ינואר 2009 / 40-31451

כאשר נאלץ פֶרְנַנְדוֹ לעבור לכיתה חדשה בבית הספר הוא נופל קורבן להצקותיו המתמשכות של פֶּדְריטוֹ, הבִּריון של הכיתה. פדריטו סוחף אחריו את שאר התלמידים אשר שמים את פרננדו לצחוק, עוקבים אחריו, קוראים לו בשמות גנאי ומתנכלים לו בדרכים שונות. האם יצליח פרננדו להתגבר על הבעיה?
קרא עוד
מודפס: 64.00 ₪

מאת פילאר לוזאנו קרבאיו

ינואר 2008 / 40-10883

אֶלְחַנְדְרוֹ, תלמיד כיתה ו', רוצה להיות עורך עיתון. אין לו צוות עיתונאים, אין לו כסף ואף אין לו ניסיון, אבל יש לו רצון עז. הוא מדביק בחצר בית הספר מודעה בזו הלשון: "דרושים עיתונאים".למשימה מתגייסים כמה ילדים. האם יצליחו בני החבורה להוציא לאור עיתון ראוי לשמו? בדרכם אל הקמת העיתון חויים הכתבים הצעירים חוויות מצחיקות ומרתקות, אך כאשר הם מגלים סוד שקשור בבית הספר, עומדים כישורי העיתונאות שלהם למבחן של ממש.
קרא עוד
מודפס: 65.00 ₪
דיגיטלי: 55.00 ₪