הוצאת שוקן - ספרי איכות

צ'ארלס ברליץ

מציג 1 - 4 מתוך 4

מאת צ'ארלס ברליץ

ינואר 1997 / 40-10619

משולש ברמודה הנו אזור באוקיינוס האטלנטי המערבי, בקרבת החוף הדרום־מזרחי של ארצות־הברית, שבו נעלמו ללא הסבר יותר ממאה מטוסים ואוניות על אנשיהם. האם העצמים הבלתי מזוהים שנצפו באזור והיעלמותם של אוניות ומטוסים הם סימנים למחקר של מישהו מן החלל החיצון על ההתנהגות האנושית? האם פעימות אלקטרומגנטיות ממקורות כוח של ציוויליזציות עתיקות ומאוד מתקדמות שנכחדו גורמות למשיכת אוניות ומטוסים לעולמות או לממדים אחרים? על שאלות אלה ורבות אחרות מנסה לענות צ'ארלס ברליץ, החוקר הידוע של תופעות בלתי מוסברות.
קרא עוד

מאת צ'ארלס ברליץ

ינואר 1982 / 40-10426

צ'ארלס ברליץ חוקר את התאוריות של סוף העולם, כפי שנובאו על־ידי מנהיגים דתיים, פוליטיים ואנשי מדע במשך הדורות, ומאחד את כולן יחד למסקנה אחת – יום הדין יהיה בשנת 1999.
קרא עוד

מאת צ'ארלס ברליץ

ינואר 1981 / 40-10514

צ'ארלס ברליץ מתאר בספר זה מאורעות מוזרים ובלתי מתקבלים על הדעת מן האזור רצוף התעלומות באוקיינוס האטלנטי, אשר זכה לפרסום ברב־המכר הבינלאומי שלו – משולש ברמודה.
קרא עוד

מאת צ'ארלס ברליץ

ינואר 1980 / 40-10591

מתי החלה הציוויליזציה ביבשת אמריקה? זוהי השאלה המרתקת, עליה מבקש ברליץ לענות בספר זה, הקורא תיגר על התיאוריות המקובלות על אודות התרבות והגאוגרפיה בתקופה הפרהיסטורית. בעשותו שימוש נרחב בתגליות הארכאולוגיות המאוחרות ביותר מוכיח צ'ארלס ברליץ, כי ציוויליזציה מתקדמת התקיימה באמריקה אלפי שנים לפני קולומבוס וכי היא הועשרה על־ידי מבקרים הן מאירופה והן מן המזרח הרחוק. הוא אף מנמק את מציאותה של היבשת האבודה אטלנטיס, אשר שרידיה מצויים כיום באיים האזוריים והקנאריים.
קרא עוד