הוצאת שוקן - ספרי איכות

אביגיל בורשטיין

מציג 1 - 3 מתוך 3

מאת מוריס פלדג'ר

ינואר 2011 / 40-31501

כל עמוד בספר התלת–ממדי המרהיב שבידכם שוקק חיים, צבע וקולות. צאו להרפתקה בספארי, חצו נופים אפריקניים עוצרי נשימה, והקשיבו לקולות המרתקים של הסָוָואנָה. בשעה שתחקרו את הנופים התלת–ממדיים, תשמעו אריות שואגים, פילים מחצצרים, צבועים צוחקים, היפופוטמים נוהמים ועוד קולות רבים של יצורים מיוחדים.
קרא עוד

מאת ארי ברק, קריסטן מקדרמוט

ינואר 2011 / 40-30621

השנה היא 1613. ערב פרישתו מכין המשורר והמחזאי האנגלי ויליאם שקספיר אלבום המוקדש לבתו ג'וּדית, ובו הוא מגולל את סיפור חייו. הניחו לשקספיר להוביל אתכם במסע מופלא דרך רחובות לונדון וסְטְרַטְפוֹרד ביומן, המקפל בתוכו מכתבים, מפות ואיורים רבי יופי, שנינה והומור. קִראו ציטוטים מתוך יצירותיו, גלו את העולם הקסום של תֵאטרון הגְלוֹבּ, ועִקבו אחר הקומדיות, הטרגדיות והסיפורים ההיסטוריים שהעניקו לו השראה.
קרא עוד
מודפס: 99.00 ₪

ינואר 2010 / 40-31245

זהו סיפורם המדהים של הערפדים, שותי הדם הזדוניים החיים בינינו משחר האנושות. היום איננו פוחדים מהם כפי שהיה ראוי לפחד, שכן הם מסוגלים להשמיד את המין האנושי לנצח. אין אלה סיפורי פולקלור או אגדות — זוהי מציאות מחרידה. ספר הפעלה אפוף מסתורין אך מלא מידע, שבו אוצרות חבויים (למשל: נשל של עור דרקון), מכתבים, גלויות, מפות ואיורים מרשימים.
קרא עוד
מודפס: 99.00 ₪