הוצאת שוקן - ספרי איכות

יוסי גולדשטיין

מציג 1 - 3 מתוך 3

מאת יוסי גולדשטיין

ינואר 2013 / 40-10554

סיפור חייו מעורר ההשראה של מיכאל סלע, מגדולי המדענים במדינת ישראל. סלע, אחד מבכירי האימונולוגים בעולם, נשיא מכון ויצמן – שתרם רבות לפיתוחו ולקידומו של המכון – וחתן "פרס ישראל" בגיל 35, למד כימיה באוניברסיטה העברית, והפך עם השנים למדען מבריק. לעיני הקורא נחשפים קורותיו של איש יוצא דופן. סלע הפך לאחד המדענים המצוטטים ביותר במחקר המדעי וקיבל פרסים חשובים. הוא המדען הראשון בישראל, ואחד המדענים הבודדים בעולם, אשר היה מעורב בפיתוח שתי תרופות "רבות-מכר" שמכירותיהן גבוהות ממיליארד דולר בשנה.ביוגרפיה מרתקת זו מגוללת את סיפורו של מדען ואיש תרבות, איש משפחה ואיש רעים להתרועע, אוהב אדם בכל מאודו.
קרא עוד
מודפס: 99.00 ₪
דיגיטלי: 84.00 ₪

מאת יוסי גולדשטיין

ינואר 2012 / 40-10040

ביוגרפיה מרתקת של מי שהפך את חברת "טבע" לחברת ענק בין–לאומית.איך הצליח אלי הורביץ, בחור תל–אביבי צנוע, קיבוצניק בעברו, שהכשרתו האקדמית הסתכמה בתואר ראשון בכלכלה, להפוך חברת תרופות פתח–תקוואית קטנה לחברת "טבע" — החברה הגדולה בישראל, חברת התרופות הגנרית הגדולה בעולם, והחברה השביעית בגודלה בנאסד"ק, ששווייה מעל ארבעים מיליארד דולר?בביוגרפיה זו, המסתמכת על רבבות מסמכים וראיונות, ובמרכזם ריאיון נדיר בן 120 שעות עם אלי הורביץ, מנסה ההיסטוריון יוסי גולדשטיין לפצח את חידתו של ענק התעשייה וחלוץ הגלובליזציה הישראלית
קרא עוד
מודפס: 99.00 ₪
דיגיטלי: 84.00 ₪

מאת יוסי גולדשטיין

ינואר 2006 / 40-10655

ספר זה הוא ביוגרפיה מקיפה של חיי יצחק רבין – האדם, המצביא והמדינאי. הספר סוקר את חייו מאז היותו נער: את הצטרפותו לפלמ"ח, את התפתחותו למפקד ולאסטרטג במלחמת השחרור, את דרכו בצה"ל עד להתמנותו לרמטכ"ל ואת פעולותיו בבניית צה"ל. כמו כן מתוארות שנות פעילותו כשגריר ישראל בוושינגטון, וכמובן התקופות הסוערות של כהונתו כראש ממשלת ישראל.
קרא עוד
דיגיטלי: 94.00 ₪