הוצאת שוקן - ספרי איכות

עדינה קפלן

מציג 1 - 4 מתוך 4

מאת יוקו אוגווה

ינואר 2010 / 40-10627

מתנת המספרים הוא סיפור קסום המתאר מה פירוש הדבר לחיות בהווה תמידי, ואיך משוואות זרות ומוזרות מסוגלות ליצור משפחה במקום שבו לא הייתה קיימת מעולם.אישה צעירה נשלחת לעבוד כסוכנת בית של פרופסור למתמטיקה, שאיבד את זכרונו בעקבות תאונה שעבר. הוא מסוגל לזכור רק מה שאירע בשמונים הדקות האחרונות, וכן כל מה שאירע עד התאונה, לפני שנים רבות, ובעיקר משוואות מתמטיות מסובכות. על הסוכנת לערוך היכרות מחודשת כמו בכל פעם שהיא באה לביתו. לביקוריה מתלווה בנה בן העשר, הרוקם יחסים יוצאי דופן עם הפרופסור.העיסוק במתמטיקה הופך למעין עולם סגור, מוגן ופיוטי עבור שלושתם. עם הזמן נוצרת ביניהם חברות עמוקה, המבוססת על אהבה משותפת למתמטיקה ולמשחק כדור־בסיס – חברות שתשנה את חייהם לנצח.
קרא עוד
מודפס: 84.00 ₪

מאת סְיָאוֹ־לוּ גוֹ

ינואר 2010 / 40-10649

פֶן-פָאנג נסעה שלושת אלפים קילומטרים לחפש את מזלה בבייג'ינג, העיר הגדולה, ואין לה שום רצון לחזור לשדות הבטטה האינסופיים בכפר הולדתה. נחושה בהחלטתה לחיות חיים מודרניים ולהצליח כשחקנית וכתסריטאית עובדת פן-פאנג כמנקה בבית קולנוע. הגברים הלא-נכונים מתאהבים בה, ובעזרתם היא זוכה לתפקידי ניצבת זעירים. למחייתה היא אוגרת חבילות של אטריות UFO להכנה מהירה ומצפה לגדולות. כפי שפן-פאנג נוהגת לומר: "ממזר שמימי שברקיע, לא הגיע הזמן שיאיר לי המזל פנים?"
קרא עוד
מודפס: 74.00 ₪
דיגיטלי: 63.00 ₪

מאת ננסי יוסטון

ינואר 2009 / 40-10491

דיוקן אינטימי מרגש של ילדים והורים בני משפחה אחת בת ארבעה דורות, סיפור המסופר מן ההווה אל העבר ונודד מקליפורניה לניו–יורק, מחיפה לטורונטו ולמינכן. דרך עיניים ילדיוֹת, בלשון רגישה ובוחנת של מספרת אפית מוכשרת מצליחה יוסטון לתאר כיצד אירועי העבר מעיבים על חייהם של גיבורי הספר לדורותיהם.
קרא עוד
מודפס: 88.00 ₪
דיגיטלי: 75.00 ₪

מאת פייר אסולין

ינואר 2004 / 40-10206

סאגה משפחתית מרתקת העוקבת אחר נדודיה של משפחת קמונדו – משפחה יהודית ספרדית עשירה ומיוחסת, שבניה כונו "הרוטשילדים של המזרח" – מתקופת גירוש ספרד, דרך ארמונות קושטא וגטו ונציה, ועד מלחמת העולם השנייה.
קרא עוד
מודפס: 84.00 ₪